0
com

НАШІ на ПОДІЛЛІ

27 квітня туристична група учнів ЗОШ № 47 та № 24 (керівник групи Корнієць Інна Вікторівна) виїхала на екскурсію до Вінниці – міста на березі Південного Бугу. Вінниця привабила гостей красою природи, цікавими пам’ятками, чистотою вулиць і неспішністю провінційного ритму життя.

У перший день подорожі туристи відвідали одне з найтаємничіших місць поблизу Вінниці – ставку Гітлера часів Другої світової війни та музей відомого хірурга Пирогова, що винайшов анестезію. Садиба Пирогова «Вишня» – одне з найцікавіших історичних місць. Тут відтворені інтер'єри операційної та приймальні, є аптека-музей. Особливу увагу привертає родинна церква-усипальниця, де покоїться забальзамоване тіло вченого.

29 квітня туристи вирушили на заміську екскурсію до Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря — діючий жіночий монастир, що розташований у смт Браїлів. Монахиня розповіла про історію виникнення храму, провела екскурсію територією монастиря, побажала присутнім заступництва Преч ... Читати далі »

0
com

Екскурсія

30.03.17р. в учнів 9-А класу відбулася цікава екскурсія на металургійному комбінаті імені Ілліча. Школярі ознайомилися з продукцією комбінату, брали участь у тренінгу, який для них підготували працівники управління навчання та розвитку персоналу «МЕТІНВЕСТ»: будували власні вежі, ознайомилися з роботою тепловізера, заочно проходили усі етапи плавки чавуну та сталі. Діти відвідали цех холодної прокатки. Особливо їх зацікавило те, як прокатують металеві рулони, як працюють печі, як завантажують готову продукцію. Учні відчули атмосферу роботи налагодженого колективу, який працює на комбінаті, зрозуміли, який внесок робить комбінат для нашого міста, його значущість. Ця екскурсія допоможе їм у виборі подальшої професії, яку вони, без сумніву, пов’яжуть з роботою на комбінаті.
0
com

День Незалежності Греції

25 березня греки у всьому світі відзначають День Незалежності Греції, вже 4 рік поспіль до цієї традиції долучаються учні і нашої школи, які вивчають новогрецьку мову як другу іноземну. День Незалежності Греції це свято героїчної боротьби греків за свою свободу і незалежність після 400-річного турецького рабства, це свято волі і мужності, адже коли греки підправлялися у бій їх гаслом була «Свобода або смерть!» . Силами учнів 6-х, 7-х та 8-х класів 23 березня було підготовано та проведено свято у актовій залі нашої школи, яке розпочалося з гімнів України та Греції. Діти читали вірши, співали героїчні пісні, виконували танці, навіть драматизували події життя видатного грецького письменника Рігаса Фереоса. У кінці свята всі бажаючі могли приєднатися до грецького танцю та відчути себе грецькими повстанцями.
0
com

Семінар «Сучасні прийоми навчання лексики англійської мови»

27 березня на базі Факультету іноземних мов Маріупольського державного університету пройшов семінар «Сучасні прийоми навчання лексики англійської мови» під керівництвом к.п.н., доцента Федорової Ю.Г. У семінарі прийняли участь вчителі англійської мови ЗОШ №47 Журба М.О., Орлова Н.А. та Корольова О.С. , які ознайомилися із сучасними принципами введення, відпрацювання та закріплення лексичного матеріалу на уроках іноземної мови.
0
com

Чергування

У березні 2017 у школі почали чергувати учні 7-х класів. Для них це був своєрідний дебют, зовсім нова можливість проявити себе. Діти були дуже сумлінними черговими - слідкували за порядком в коридорах, їдальні, вестибюлі школи. З радістю допомагали молодшим школярам проводити весело час на великих перервах. Семикласники відчули, що тепер є справжніми господарями в рідній школі. Успіхів вам, наші хороші!

Изображение - savepic.ru — сервис хранения изображений

0
com

Праздник встречи птиц

15 марта 2017 года и в общеобразовательной школе № 47 прошёл праздник встречи птиц. В празднике приняли участие учащиеся школы, родители, члены экологического отряда «Зелёный росток» и координатор общественного союза «Зеленый центр Метинвест» Магера С.В. Чтобы встретить пернатых друзей, ребята нашей школы сделали скворечники. В этом им помогали мамы и папы, бабушки и дедушки. Наиболее активные участники были награждены дипломами и ценными подарками от общественной организации. Помощь в размещении скворечников на территории школьного двора оказал «Зелёный центр Метинвест».
0
com

ВІТАЄМО!

14.03.2017 року в актому залі нашої школи пройшли традиційні вибори президента шкільної республіки. На посаду президента балотувалося чотири кандидати, які презентували присутнім свої передвиборчі програми, прийняли участь в бліц-опитуванні та створили невелику казку про нашу школу, додаючи кожен по декілька слів. Після презентацій кандидатів учні, які були присутні в актовому залі, зробили свій вибір, проголосувавши за своїх фаворитів. Серед кандидатів перемогу здобув учень 9-В класу Медведєв Максим. Вітаємо з перемогою!
0
com

Вітаємо!

Фабрикатову Єлизавету, ученицю 11-Б класу

За зайняте І місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей «За нашу свободу» в номінації «Поезія».

Вірш-лист

Звертаюсь я до тебе, оборонець,

Щоб землю нашу рідну ти зберіг.

Від куль, снарядів хай тебе боронить

Дітей молитва - вірний оберіг.

В окопах мерзнеш ти, солдат, щоночі,

Втрачаєш побратимів у бою.

Горить, стікає кров'ю мій Донбас робочий,

У Бога тільки мира я молю.

Чекають тебе вдома донька й син

Вночі дружина потай сльози ллє.

Ти проти зла стоїш як ісполін,

Бо захищаєш наше і своє.

Солдате український, пам'ятай!

Ти є нащадок славних козаків,

Що не боялися переплисти Дунай

І ворогів рубати на шматки.

Ти з тих, хто пам'ятає слово "честь",

Хто не боїться згинути в бою ... Читати далі »

0
com

Виставка робіт дитячої творчості "Екологічний калейдоскоп"

15.03.2017 року в ЗОШ № 47 пройшла екологічна виставка робіт дитячої творчості «Екологічний калейдоскоп». Учні початкових класів представили свої композиції в різних техніках та за номінаціями «Найцікавіше – близько!», «Нетрадиційний виріб», «Друге життя», «Екомалюнок». Найактивнішими учасниками виставки були учні 1 – А, 2 – А, 3 – А та 3 – В класів. Діти разом з батьками проявили творчі здібності, образне мислення, художній смак та креативний підхід. Кращі роботи приймуть участь у виставці на міському рівні.
0
com

Плекаємо обдарованість

9 березня 2017 року в загальноосвітній школі № 47 відбувся круглий стіл на тему «Плекаємо обдарованість». Вчителі обговорили питання розвитку та підтримки обдарованості дітей шкільного віку, а також визначили роль і місце обдарованих дітей в сучасній освітній системі.

Детальніше

« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »
Форма входа

Запрошуємо

на офіційний сайт загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 47
міста Маріуполь

Презентація опорної школи
Ошибка в воспроизведении
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода у місті
Кто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі