0
com

Помним и чтим

5 мая 2017 года в канун Дня Памяти и Дня Примирения для учащихся 2-А, 3-А, 3-В классов прошёл Урок мужества возле Братской могилы «Павшим в борьбе за Отчизну вечная память потомкам» на ул. Заозёрной. Младшие школьники познакомились с историей Братской могилы, подготовили стихотворения о подвигах нашего народа, которые НАВСЕГДА останутся в нашей памяти. Все присутствующие почтили минутой молчания всех погибших солдат за героизм и возложили цветы к памятнику.
0
com

НАША ПЕРЕМОГА

Вітаємо з перемогою в конкурсі електронних газет «2017 рік – рік Японії в Україні» команду учнів 7 – А класу у складі: Корзюк Софії, Малюк Єлизавети, Нестеренко Дар'ї, Мірошниченко ВалеріЇ, Кубай АделІни, Устинової Олександри під керівництвом Воробей Н.І., Реви О.С. і Матвієнко Л.В.
0
com

Заходи, присвячені річниці аварії на Чорнобильській АЕС

26.04.2017 року в Нашій школі пройшли заходи, присвячені річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Ранок почався загальношкільною лінійкою, на якій учні старших класів познайомили учнів школи з масштабами трагедії: читали вірші та виконали пісню «Біль Чорнобиля». Протягом дня в усіх класах пройшли виховні години за тематикою «Біль Чорнобиля назавжди в наших серцях». На цих заходах учні виступали перед однокласниками з самостійно підготовленими матеріалами: плакатами, малюнками, презентаціями та відеороликами.

В рекреації першого поверху школи був вивішений спеціальний випуск шкільної газети, який був приурочений жахливим подіям Чорнобильської трагедії та містив інформацію про те, який вплив мають ці жахливі події на сучасну людину.

В кінці навчального дня учні 1-4 класів відвідали екологічний захід, який для них підготували учні старших класів. Учні дізналися багато цікавого та нового.

Учні восьмих ... Читати далі »

0
com

Гимн Великобритании прозвучал в стенах ОШ№47

20 апреля в нашей школе отпраздновали День Английского языка, который ежегодно отмечается в день рождения великого британского поэта Вильяма Шекспира по инициативе UNICEF. Во время торжественной линейки, посвященной этому событию были исполнены гимны Великобритании и Украины, оглашен план мероприятий, а, затем дети смогли потанцевать под классические и современные хиты англоязычных исполнителей. В продолжении Дня была организована выставка детских рисунков и поделок, приуроченная ко Дню памятников и известных мест, а затем учителя английского языка Орлова Н.А. и Королева Е.С. провели викторину на знание британской культуры и традиций. Закончился День Английского языка интеллектуальной игрой "Знание - это сила" среди команд учащихся 6-А, 6-Б, 7-Б и 8-В. Ребята проявляли свою эрудицию, ловкость и смекалку и, после упорной борьбы победа досталась команде 6-Б класса. Самым приятным этапом Дня стало традиционное английское чаепитие, с чаем, привезенным из Лондона, для всех команд, принимавш ... Читати далі »
0
com

Участь в тренінгах від GoCamps

7 загальнонавчальних закладів Маріуполя стали переможцями проекту GoCamps 2017. Вже наприкінці травня у цих школах відбудуться літні мовні табори GoCamps, місія яких – надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів. Серед переможців проекту і наша школа. В рамках реалізації проекту вчитель-переможець О.С.Корольова (вчитель англійської та новогрецької мов) була залучена до тренінгів, які було проведено 10 та 11 квітня 2017 року на базі Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Б.Грінченка. Українські та міжнародні тренери надали безцінну методологічну підтримку, яка дасть змогу вивести організацію літнього мовного табору на якісно новий рівень.
0
com

Методичні рекомендації щодо уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Цей жах триває і зараз.

8-го грудня 2005-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН прийнята резолюція № A/RES/60/97, в якій висловлюється глибока стурбованість і занепокоєність масштабними гуманітарними проблемами, викликаними наявністю цієї грізної зброї – мін і вибухонебезпечних пережитків війн і військових конфліктів. У даній резолюції підкреслюється необхідність посилення уваги з боку держав, котрі зіштовхуються з мінної загрозою, а також проводиться відвертий заклик до країн, громадських і не урядових організацій з метою запобігання подальшого використання мін та інших аналогічних небезпечних вибухових пристроїв.

4 квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Небезпека, яку несе в собі використання цього виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-економічні наслідки як для мирного н ... Читати далі »

0
com

ДЕНЬ ПОДОРОЖІ

07.04.2017 року в рамках Тижня початкових класів «Навколо України за 5 днів» пройшов заключний День подорожі. Розпочався день флешмобом читання віршів великого Кобзаря. З метою пізнання рідного краю, дивовижних міст нашої країни, державних та народних символів, усної народної творчості пройшов пізнавальний квест «Учнівський експрес по Україні». Діти віртуально подорожували по шести станціям. З великим інтересом учні відповідали на питання, виконували творчі завдання, співали Гімн України та грали в народні українські ігри. Пройшла акція «Подаруй музею реліквію» з метою поповнення шкільної української Світлиці старовинними предметами побуту української хатини. Також учні 2-4 класів підготували фотовиставку «Я подорожую Україною», колаж «Дива України» та проект «Славетні українці». Завершенням Тижня початкових класів стало свято підбиття підсумків. Всі класи отримали подяки за активну участь та творчі здібності. Також були відзначені учні в наступних номінаціям «Найактивніший учень», «Н ... Читати далі »
0
com

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

06.04.2017 року в рамках Тижня початкових класів «Навколо України за 5 днів» пройшов День здоров’я. Учні 1 класів взяли участь в спортивних змаганнях «Ми маленькі козачата», проявивши спритність, швидкість, силу та взаємовиручку. В змаганнях одержав перемогу 1-А клас, 2 місце зайняв 1-Б клас, а 3 місце – 1-В клас. Для учнів 2-3 класів пройшов оздоровчий флешмоб «Ми Україна єдина». Кожен клас показував свою підготовлену фізкультхвилинку, а інші із радістю повторювали за ними рухи та співали веселі українські пісні. Найстарші учні початкової школи змагалися в пізнавальній програмі «З Україною в серці», показавши свої знання українського фольклору, ігор, традицій та обрядів. Перемогла команда 4-А класу, 2 місце посіла команда 4-Б класу, а 3 місце – 4-В клас. Всі учні отримали задоволення та заряд енергії.
0
com

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

04.04.2017 року в рамках Тижня початкових класів «Навколо України за 5 днів» пройшов другий день – День рідної мови. У цей день відбувся конкурс-калейдоскоп читання віршів українських поетів « На щастя, на долю…». В конкурсі приймали участь учні 3-4 класів. Епіграфом конкурсу стали слова Т. Г. Шевченко: Ну що б, здавалося слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється, ожива, Як їх почує… Призерами стали Чередниченко Олександр, учень 3-В класу, Князєва Мішель, учениця 4-А класу, Мундулова Аліна, учениця, 4-Б класу. Учні 1-2 класів взяли участь у конкурсі «Скоро мовлю скоромовку», змагаючись в швидкості та правильності читання скоромовок. Всі учасники отримали подяки за участь. А також підготували яскраві стенгазети «Золоті перлини народної мудрості».
0
com

Навколо України за п'ять днів

03 квітня 2017 року в ЗОШ № 47 стартував Тиждень початкової школи «Навкруги України за п’ять днів» з метою пробудження пізнавального інтересу до історії України, її культури, традицій, обрядів, виховання патріотичних почуттів маленьких громадян України, любові до Батьківщини. Протягом п'яти днів учні 1- 4 класів будуть подорожувати рідним краєм, брати участь у різноманітних виставках, конкурсах, змаганнях. Початок тижня відзначився Днем творчості. Діти разом з батьками взяли участь в ярмарку народних умільців «Світ родинних захоплень», виставці малюнків «З Україною в серці» та «Улюблений куточок рідного міста», вернісажі власних віршів про Україну.
« 1 2 3 4 ... 22 23 »
Форма входа

Запрошуємо

на офіційний сайт загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 47
міста Маріуполь

Презентація опорної школи
Ошибка в воспроизведении
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода у місті
Кто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі