171
прос

Заходи, присвячені річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Нажмите на изображение чтобы увеличить и посмотерть его в реальном размере

26.04.2017 року в Нашій школі пройшли заходи, присвячені річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Ранок почався загальношкільною лінійкою, на якій учні старших класів познайомили учнів школи з масштабами трагедії: читали вірші та виконали пісню «Біль Чорнобиля». Протягом дня в усіх класах пройшли виховні години за тематикою «Біль Чорнобиля назавжди в наших серцях». На цих заходах учні виступали перед однокласниками з самостійно підготовленими матеріалами: плакатами, малюнками, презентаціями та відеороликами.

В рекреації першого поверху школи був вивішений спеціальний випуск шкільної газети, який був приурочений жахливим подіям Чорнобильської трагедії та містив інформацію про те, який вплив мають ці жахливі події на сучасну людину.

В кінці навчального дня учні 1-4 класів відвідали екологічний захід, який для них підготували учні старших класів. Учні дізналися багато цікавого та нового.

Учні восьмих класів відвідали центр «Турбота» в якому відбулася товариська зустріч з ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи. Учні мали можливість послухати живих свідків тієї жахливої трагедії, задати питання, послухати очевидців.

Изображение - savepic.ru — сервис хранения изображенийИзображение - savepic.ru — сервис хранения изображенийИзображение - savepic.ru — сервис хранения изображенийИзображение - savepic.ru — сервис хранения изображенийИзображение - savepic.ru — сервис хранения изображенийИзображение - savepic.ru — сервис хранения изображений

0 Обсуждений:

Форма входа

Запрошуємо

на офіційний сайт загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 47
міста Маріуполь

Презентація опорної школи
Ошибка в воспроизведении
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода у місті
Кто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі